Pomoc kryzysowa

Czujesz, że ktoś nieustannie i celowo wpływa swoim zachowaniem na burzenie Twojego spokoju? Odbierasz natarczywe głuche telefony, słyszysz groźby pod swoim adresem lub ktoś Cię szantażuje? A może Twoje życie zawodowe zmieniło się w koszmar, odkąd jesteś notorycznie upokarzany przez swojego przełożonego? Pamiętaj, że zjawiska takie “stalking”, “szantaż” czy “mobbing” są karalne, nawet jeśli granica prawa nie wydaje się jednoznacznie przekroczona - nie doszło jeszcze do przemocy fizycznej lub zniszczenia mienia.

depresja, mobbingprzemocszantaż, stalking

W takiej sytuacji konieczne do odzyskania poczucia bezpieczeństwa jest zebranie materiałów przeciwko nękającemu, które mogą stać się dowodami w sądzie i zakończyć dramat, który przeżywasz.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły Programu Pomocy Kryzysowej. Program ten ma na celu zapewnić Ci na co dzień bezpieczeństwo i spokojny sen, jednocześnie obniżając koszty ochrony do minimum.

 


 

CEL

Moim celem jest pomagać Ludziom nie tylko w sprawach rozwodowych czy biznesowych, ale również w szeroko pojętych problemach społecznych. Wiem, że nie każdego jest stać na wynajęcie prywatnego detektywa, dlatego w szczególnych sytuacjach będę pomagał Wam "po kosztach", albo wręcz finansując zlecenie z budżetu mojego biura detektywistycznego.

Co mam na myśli pisząc "w szczególnych sytuacjach"? Jeśli będą wpływały do mojej agencji detektywistycznej niepokojące sygnały dotyczące określonej sprawy, zdarzenia, zareagujemy i przyjrzymy się temu problemowi. Zbierzemy dowody i w razie konieczności nawiążemy współpracę z organami ścigania. Pomożemy, abyście mogli spać spokojnie.

Chciałbym, aby kontakt ze mną traktowany był jak swojego rodzaju "telefon zaufania".

W niektórych przypadkach, żeby osiągnąć lepszą skuteczność, możemy nagłośnić sprawę medialnie. Umożliwi to dotarcie do większej ilości osób, które mogą podzielić się z nami cennymi informacjami. Media pozwolą również, ostrzec przed ewentualnym zagrożeniem inne osoby.

Nie bójcie się rozmawiać o problemach swoich, czy z Waszego otoczenia, dajcie sobie Pomóc!