O firmie

Biuro Detektywistyczne Rudnicki

, to licencjonowana agencja detektywistyczna działająca na terenie całej Europy z główną siedzibą w Warszawie. Założycielem firmy jest detektyw Paweł Rudnicki, były funkcjonariusz Służb Specjalnych z Wydziału Techniki Operacyjnej. Oferujemy kompleksowe i efektywne rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.
 
Nasze biuro detektywistyczne pracuje zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi. Posiadamy licencję detektywa, wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych w MSW oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Dla naszych Klientów działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, zapewniając profesjonalne doradztwo oraz rozważną i poufną obsługę.

Firmę detektywistyczną na tle konkurencji wyróżniają innowacyjne technologicznie rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci zawsze otrzymują bogaty materiał dowodowy. Jako jedyni na rynku oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych, poprzez wykorzystywanie nieszablonowych metod pozyskiwania informacji. Atutem naszego biura detektywistycznego jest wyspecjalizowana grupa przejmująca zlecenia niecodzienne i trudne. Specjalizujemy się w wykrywaniu i dokumentowaniu zorganizowanych przestępstw gospodarczych, w szczególności na tle kradzieży towarów oraz paliw.

Powierzanie zleceń naszej agencji detektywistycznej to oszczędność czasu, a także gwarancja trafności i rzetelności informacji, które zdobywamy. Z przeprowadzonych czynności przygotowujemy szczegółowe sprawozdanie podparte zdjęciami i materiałem wideo, które prawnie można wykorzystać w rozprawie sądowej.

orzel1policja1hestia