Kontrola pracowników

Przestępstwa pracownicze są jedną z najczęstszych przyczyn ponoszenia przez firmy poważnych strat. By skutecznie walczyć z kradzieżami w firmie, utworzyliśmy wyspecjalizowaną w tej dziedzinie grupę zajmującą się weryfikacją lojalności pracowników oraz wypracowaliśmy niezawodne metody działania jak np. nasz autorski Program Ochrony Biznesu.

Do tej pory ujawniliśmy i udokumentowaliśmy ponad 300 przypadków nadużyć – od kradzieży paliw do pracowniczego sabotażu – zaufały nam między innymi firmy transportowe, spedycyjne, budowlane i ubezpieczeniowe.

kontrola pracowników, kradzież paliwa, TIRspuszczanie paliwa, okradanie firmykradzież paliwa, TIR, transport

Pomagamy naszym Klientom wykryć nieprawidłowości takie jak:

  • kradzieże paliw, towaru i wszelkiego majątku firmy
  • ujawnianie (sprzedaż) przez pracowników tajemnic służbowych
  • przedstawianie pracodawcom nieuzasadnionych zwolnień lekarskich 

 


 

PROGRAM OCHRONY BIZNESU

Przystępując do "Programu Ochrony Biznesu" przedsiębiorca podpisuje umowę, na mocy której nasze biuro detektywistyczne na terenie Unii Europejskiej będzie prowadziło obserwację pojazdów należących do firmowej floty.

W ramach abonamentu przeprowadzamy działania profilaktyczne mające zapobiegać kradzieży paliw i towarów oraz działania operacyjne, których celem jest wykrycie i udokumentowanie zdarzeń działających na szkodę przedsiębiorcy.

W firmach, z którymi podjęliśmy współpracę spalanie paliwa w pojazdach zmalało od 2 do 4 litrów na 100 km. Samochody objęte "Programem Ochrony Biznesu" zostały oznakowane w widocznych miejscach naklejkami informacyjnymi, po to by nasze patrole śledcze mogły je bez problemu zidentyfikować.

Poinformowanie wszystkich pracowników, o przystąpieniu firmy, w której są zatrudnieni do „Programu Ochrony Biznesu” buduje świadomość, że nie są już bezkarni, ponieważ ich pracy w sposób niejawny będą przyglądali się prywatni detektywi.

W ramach współpracy nasz partner biznesowy otrzymuje dodatkowo negocjowalne i preferencyjne warunki finansowe na usługi detektywistyczne nie objęte w powyższym abonamencie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do "Programu Ochrony Biznesu" zapraszamy do kontaktu z naszą agencją detektywistyczną, w celu otrzymania pełnej oferty i omówienia szczegółów współpracy.