Dowody zdrady

Wiemy, że decyzja zgłoszenia się do biura detektywistycznego jest dla Ciebie trudna i towarzyszą jej emocje, dlatego gwarantujemy pełen profesjonalizm i dyskrecję. Zależy nam nie tylko na efektywnym wykonaniu zadania, ale i na dobrej komunikacji z naszymi Klientami. Czujemy satysfakcję, kiedy odkryta przez nas prawda pozwala im podjąć właściwe życiowe decyzje.

detektyw rudnickizdrada żony, zdrada męża, rozwód, sprawy rodzinnedowody zdrady, romans, sex

Zbieramy informacje, które poświadczają o niewierności jednego z małżonków. Ustalamy dokładny plan dnia danej osoby, określamy charakter jej kontaktów towarzyskich, a także sporządzamy dokładną dokumentację (foto, audio, video). Efektem naszej pracy jest zawsze szczegółowy i rzetelny raport z wykonanych czynności oraz ich wyników, który może posłużyć jako dowód w sprawie sądowej. Dzięki swoim uprawnieniom nasi detektywi również występują w roli świadków.

Podejrzenie o zdradę

Zdrada, niewierność, stanowi jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów. Niepokojące zachowania partnera, takie jak coraz częstsze wyjazdy służbowe, nagły wzrost dbałości o siebie czy wzmożenie ustawień prywatności na komputerze mogą stanowić wyraźne sygnały, iż podejrzenia o niewierność są zasadne. Jak sprawdzić czy mąż mnie zdradza? Pomocą w tej kwestii może służyć nasz licencjonowany detektyw z miasta Warszawa, który zweryfikuje, czy zdrada rzeczywiście miała miejsce, co najczęściej dokonuje się drogą obserwacji partnera.

Jak rozpoznać zdradę?

Obserwacja partnera przez detektywa może odkryć przed nami zupełnie nową wizję związku, w którym tkwimy od lat. Krzywdy wyrządzane osobom z najbliższego otoczenia zdarzają się stosunkowo często i niekiedy trudno jest im zapobiec. Nie zawsze jednak mamy stuprocentową pewność, że współmałżonek nas zdradza i ma inną kobietę lub mężczyznę. Istnieje wiele różnych symptomów, które mogą być pomocne w rozpoznaniu niewierności. Objawy mogące wskazywać na to, że w naszym związku pojawiła się osoba trzecia to chociażby:

 • poprawa zachowania partnera, wykonywanie przez niego czynności, których do tej pory wyraźnie unikał,
 • niechęć do współżycia seksualnego,
 • coraz późniejsze powroty do domu, zostawanie w pracy po godzinach, a także wyjazdy weekendowe tłumaczone sprawami biznesowymi,
 • nadmierna dbałość o wygląd fizyczny,
 • nowy zapach perfum, który może wskazywać na spotkania z płcią przeciwną,
 • zabezpieczenie komputera czy telefonu nowymi hasłami dostępu,
 • prowadzenie podejrzanych rozmów na osobności,
 • pojawienie się dziwnych rachunków i coraz większych wydatków,
 • awantury, otwarte krytykowanie wyglądu, zachowań i zainteresowań.

Oczywiście wyżej wymienione symptomy wcale nie muszą jednoznacznie wskazywać na niewierność współmałżonka. Brak solidnych i rzeczowych dowodów zdrady sprawia, że nie możemy mieć całkowitej pewności, a co za tym idzie, nie możemy podjąć konkretnych kroków. Prywatny detektyw z naszego biura detektywistycznego z Warszawy może rozwiązać ten problem i zweryfikować, czy nasze podejrzenia są uzasadnione czy też wręcz przeciwnie, nie powinniśmy mieć powodów do obaw. Im dłużej będziemy zwlekać z odkryciem prawdy, tym bardziej będziemy podani na problemy emocjonalne, które utrudnią codzienne funkcjonowanie.

Nasi detektywi w dyskretny i skuteczny sposób przeprowadzą obserwację niewiernego partnera i zgromadzą dowody zdrady, które następnie będą mogły zostać wykorzystane podczas postępowania sądowego. Zarówno materiały pozyskane w toku sprawy, jak również zeznania detektywów mogą zostać wykorzystane w sądzie jako dowód. Warto podkreślić, że tylko licencjonowany detektyw może przetwarzać dane osobowe osób bez posiadania ich zgody. W każdej innej sytuacji dowód nie zostanie dopuszczony przez sąd. W ramach obserwacji prowadzonej przez detektywa możliwe jest także śledzenie samochodu współmałżonka podejrzewanego o niewierność. Tego typu działania mogą stanowić źródło istotnych informacji na temat zdrady, gdyż dzięki nim można ustalić, gdzie dokładnie przebywa partner, a także wykazać ewentualny adres pracy czy zamieszkania kochanka bądź kochanki.

Jak udowodnić zdradę?

Aby mieć pewność, że mąż mnie zdradza, bardzo ważne jest zebranie mocnych i rzeczowych dowodów niewierności, które będziemy mogli przedstawić w sądzie. Dokumenty przygotowane przez prywatnego detektywa na podstawie przeprowadzonych śledztw i zdobytych materiałów mogą być z powodzeniem wykorzystane podczas postępowania sądowego. Co więcej, dobrze opisane, solidne dowody zdrady mogą nawet skrócić czas trwania rozprawy sądowej i zadecydować o orzeczeniu wyroku korzystnego dla pokrzywdzonej strony.

Jedną z najskuteczniejszych i zarazem najbezpieczniejszych metod, dzięki której można rozpoznać zdradę, jest obserwacja. Oczywiście wymaga ona bardzo dużego zaangażowania i nakładu czasowego. Współpracujący z naszą warszawską agencją detektyw wyróżnia się dużą spostrzegawczością i kreatywnością, dzięki czemu jest w stanie przeprowadzić rzetelną obserwację podejrzanej osoby z widocznymi rezultatami na każdym etapie.

Detektyw jest w stanie zdobyć i przedstawić informacje dotyczące:

 • zachowania obserwowanej osoby,
 • jego miejsca pracy oraz zamieszkania,
 • kontaktów z płcią przeciwną, mających kluczowe znaczenie w sprawach sądowych o rozwód.

W sądzie mogą być wykorzystywane różne dowody zdrady. Dopuszczalnym i mocno przekonywującym uzasadnieniem bardzo często są przesłuchania świadków. Świadkowie mogą zeznawać nie tylko na temat tego, co widzieli (na przykład spotkania czy zażyłe kontakty z osobą przeciwnej płci), ale również tego, co słyszeli (przykładowo mąż przechwalał się kolegom, że dopuścił się niewierności). Oczywiście najbardziej przekonywujące są te relacje, które pochodzą z bezpośrednich obserwacji świadków. Warto wiedzieć, że im mniej przekonujący dowód, tym dobrze jest mieć wsparcie w innych argumentach.

Dowodem zdrady może być także korespondencja (pisemna, elektroniczna, sms czy prowadzona za pośrednictwem różnego rodzaju komunikatorów internetowych). Można odtworzyć prowadzoną rozmowę na nośniku danych, ale zazwyczaj zupełnie wystarczające jest posiadanie odpowiednich wydruków.

W procesie rozwodowym można również posługiwać się taśmami dźwiękowymi czy filmami wideo wykonanymi przez licencjonowanego detektywa z agencji detektywistycznej. W przypadku zgłoszenia takich dowodów, warto również przesłuchać w charakterze świadka osobę, która taki materiał zrealizowała, w celu wykazania miejscu oraz czasu, kiedy nagranie zostało wykonane.

Zgodnie z orzecznictwem sądowym dowodem w sprawie rozwodowej mogą być również nagrania obrazu oraz dźwięku dotyczące rozmów pomiędzy małżonkami, nawet w sytuacji, kiedy rozmówca nie zdawał sobie sprawy, że jest nagrywany. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że sędziowie z reguły dość ostrożnie podchodzą do takich realizacji. Może bowiem zdarzyć się, że nagrywający celowo sprowokował agresywne zachowanie partnera, aby upublicznić je następnie na nagraniu.

Dowody zdrady, weryfikacja opieki nad dziećmi oraz ustalenia majątkowe Materiały, które zbierze nasz licencjonowany detektyw z biura detektywistycznego w Warszawie mogą posłużyć również jako dowody:

 • w sprawach o podział majątku,
 • w dochodzeniu alimentacyjnym na dzieci lub drugiego małżonka,
 • w sprawach o ustanowienie władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi,
 • w kwestiach związanych ze sposobem korzystania ze wspólnego mieszkania bądź przyznania go jednej ze stron.

Detektyw dzięki rzetelnie przeprowadzonej obserwacji zweryfikuje, czy zdrada rzeczywiście miała miejsce i przygotuje wyłącznie sprawdzone informacje, które następnie będą mogły być wykorzystane w postępowaniu sądowym.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak rozpoznać zdradę i jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza, musisz wiedzieć, że nasz doświadczony i licencjonowany detektyw to profesjonalista pod każdym względem, który działa nie tylko na obszarze miasta Warszawa. Korzystając z pomocy takiej osoby możesz mieć całkowitą pewność, że zdobyte materiały będą odznaczać się wysoką jakością i zostaną dopuszczone przez sąd jako dowody zdrady. A warto pamiętać, że tylko solidne i rzeczowe uzasadnienia stanowią podstawę do przeprowadzenia udanej sprawy rozwodowej.